Produkcja mebli Chesterfield

Stawiamy na cele, które pragniemy realizować

Proces

Nad całością procesów wytwórczych czuwa doświadczony i znakomicie wyszkolony personel składający się z technologów, pracowników produkcyjnych i logistycznych. To wszystko ma istotny wpływ na końcowe cechy naszych mebli: jakość, trwałość, ciekawe wzornictwo oraz styl. Elegancja, styl oraz funkcjonalność to atuty naszych mebli.

Elegancja, styl oraz funkcjonalność to atuty naszych mebli.

Od momentu powstania pierwszych mebli Chesterfield, czyli w XVIII wieku, znacznie zmieniły się procesy produkcyjne, materiały i narzędzia. My jednak pozostajemy wierni tradycji – podstawowym budulcem wykorzystywanym przez nas do tworzenia mebli tapicerowanych jest drewno. To właśnie z drewna powstają główne elementy, na których osadzamy całą konstrukcję. Wszystkie wyroby Scarlett Meble są efektem pracy ludzkich rąk. Wielkie maszyny przemysłowe nie są w stanie stworzyć nawet namiastki prawdziwego rzemiosła.

Do produkcji mebli wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty, aby w jak największym stopniu zadowolić naszych Klientów. Prowadzimy pełną kontrolę na każdym etapie produkcji. Chcemy mieć pewność, że w Państwa salonach staną wyłącznie najpiękniejsze, pełnowartościowe produkty.

Każdy nasz mebel  wykonany jest  w całości ręcznie, przez rzemieślników z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zachować najwyższe standardy jakościowe. Tworzymy meble tapicerowane o ponadczasowym designie. Wysoka jakość użytych materiałów i ogromna wiedza naszych pracowników sprawia, że meble przez wiele lat będą wyglądały tak dobrze, jak w dniu produkcji.

 

Oferta mebli i kompletów wypoczynkowych

W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wybór mebli do przedpokoju oraz eleganckich mebli do salonu. Proponujemy m.in. krzesła pikowane, ławki z oparciem i różnego rodzaju kanapy. Nasz asortyment uzupełniają fotele z podnóżkami oraz krzesła tapicerowane.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.